Prodej bytu Troja-Praha, 3+kk

K Bohnicím 57/2, 171 00 Praha-Troja, Česko

Popis

Jedinečná příležitost bydlet v blízkosti centra Prahy v unikátní přírodní lokalitě obklopené vinohrady. Z rozhodnutí developera komplexu dochází k mimořádnému uvolnění do prodeje dvou romantických podkrovních bytů původně určených k dlouhodobému pronájmu. Tímto se nabízí možnost bydlet v jedinečném komplexu Rezidence Usedlosti a vinice Salabka se svým neopakovatelným geniem loci nejen v Troji, ale i v celé Praze.  Bytový dům Rezidence Usedlost Salabka Troja je součástí historické usedlosti Salabka navazující na stejnojmennou největší vinici v Praze s doloženými kořeny již v počátku 13. století. Prodej bytu Praha.

Nabízíme k prodeji byt 3+kk s krbem, krásným výhledem do zeleně i na Prahu, situovaný ve 3. nadzemním podlaží kompletně zrekonstruované historické památkově chráněné usedlosti z druhé poloviny 16. století. Jedná se o zcela unikátní možnost bydlení, kterou ocení především milovníci historie a jež má punc panské usedlosti.

Dispozice nabízí velký obývací pokoj s krbem, kuchyní a jídelním prostorem, 2 ložnice, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, šatnu a chodbu.

Podlahy jsou masivní dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, dřevěná okna a interiérové dveře, plně vybavená kuchyňská linka, zachované stropní trámy.

Další z možností je dlouhodobý pronájem jednoho venkovního parkovacího stání uvnitř areálu.

Jedná se o velice klidnou oblast vhodnou pro klidné bydlení. Troja se nachází na pomezí přírodního parku Drahaň – Troja. V blízkosti se nachází například barokní zámek Troja ze 17. století, Zoologická zahrada Troja a Botanická zahrada Troja. Je zde velmi dobré spojení MHD umocněné novým Trojským mostem, do centra Prahy trvá cesta autem zhruba 10-15 minut. Kvalitní infrastruktura zahrnuje mateřské školky, základní školu, restaurace, kavárny apod. Prodej bytu Praha.

Mapa
Podrobnosti

Cena: PRODÁNO

Podlahová plocha: 107 m²

Parkování: venkovní vyhrazené místo

Energetická třída: D

Adresa: K Bohnicím 57/2, Praha-Troja,171 00