Prodej rodinného domu Šestajovice, 5+1, 311 m²

K Úvozu 494, 250 92 Šestajovice, Česko

Popis

Prodej rodinného domu Šestajovice, Praha – východ. Jde o velmi žádanou lokalitu v blízkosti Prahy v sousedství Klánovického lesa. Rodinný dům je dvoupodlažní s obytným podkrovím o vel. 5+1 s terasou, dvougaráží, zimní zahradou, terasou a venkovním zastřešeným bazénem 6,2 x 3,1 m. U domu je velmi hezká udržovaná zahrada o velikosti 727 m2 s automatickou závlahou a kopanou studnou. Zastavěná plocha domu je 201 m2. V přízemí se nachází dvougaráž, která je součástí domu. Dále pak vstupní zádveří, chodba se schodištěm, jídelna s kuchyní a obývacím pokojem, pracovna, místnost pro domácí práce, chodba se šatnou, koupelna s WC a finskou saunou, zimní zahrada a terasa. Dřevěným schodištěm vystoupáme do podkroví, kde jsou dva dětské pokoje, ložnice, koupelna, WC, kotelna a chodby. Dům je napojen na zabezpečovací systém a na veškeré inženýrské sítě – elektřina 220/380 V, plyn, vodovod, kanalizace. Vytápění domu a ohřev TUV zajišťuje plynový kotel a solární panely. Podlahové vytápění je v přízemí v chodbě, obývacím pokoji a koupelně.

Prodej rodinného domu Šestajovice, vzhledem k tomu, že PENB se vypracovává je nyní energetická třída domu „G“.

Výborná dopravní dostupnost. V obci jezdí bus MHD linky 303, 304, 344 s přímým napojením na metro i vlak (PID). Černý Most je vzdálen 10 minut autem, zastávka vlaku Klánovice 5 minut autem.

V obci je veškerá občanská vybavenost – nákupní centrum, mateřské školky, základní škola, dětská hřiště, sportovní hala, obchody, úřad, pošta, bankomat ČSOB, restaurace a další.

Mapa
Podrobnosti

Cena: PRODÁNO

Podlahová plocha: 311 m²

Velikost pozemku: 727 m²

Adresa: K Úvozu 494, 250 92 Šestajovice, Česko