Pronájem domu Praha-Troja, 7+1, 365 m²

Trojská 36/191, 171 00 Praha-Troja, Česko

Popis

Jedinečná příležitost bydlet v blízkosti centra Prahy v unikátní přírodní lokalitě obklopené vinohrady. Nabízíme Vám pronájem domu Troja – Praha 7, stylový rodinný dům se zahradou a parkováním v jedné z nejexkluzivnějších lokalit Prahy 7 – Troji.

Tato exklusivní městská část s charakterem převážně vilové zástavby a se svým neopakovatelným geniem loci symbiózy vzácného přírodního a sídelního útvaru se nachází na pravém břehu Vltavy v severní části Prahy. Je obklopena množstvím zeleně včetně přírodního parku Draháň – Troja na pravé straně řeky a Stromovkou na břehu levém. Nachází se zde Trojský zámek, Zoologická  a botanická zahrada, jezdecký a kanoistický areál a největší pražské vinice Salabka a Svatá Klára, vše spolu s pestrou nabídkou nádherných vycházek a cyklistických tras. Výborná dopravní dostupnost do centra. Samotný dům pak leží v sousedství barokního zámku s výhledem na vinici Svaté Kláry.

Pronájem domu Troja je stylový dům s kouzelným výhledem na Trojský zámek a vinice Svaté Kláry o velikosti 7 + 1 o celkové užitné ploše 365,-m2 + venkovní sezení + terasa, spolu se útulnou udržovanou zahradou, ve které je umístěna pergola před vstupem do domu se samostatným venkovním sezením, jezírko, 3 parkovací místa (2 místa v samostatné garáži, 1 parkovací stání), venkovní sezení s terasou umístěné za domem v úrovni 1. patra domu.

Čtyřpodlažní dům, který byl historicky součástí zemědělské usedlosti postavené koncem 18. století, prošel rozsáhlou rekonstrukcí zakončena v roce 2012. Okolí domu je obklopeno  udržovanou zahradou se vzrostlou zelení, která nabízí jedinečné a klidné místo pro relaxaci.

V suterénu o užitné ploše 40,95 m2 se nachází prostorná sklepní místnost s klenutými stropy pro stylovou vinotéku se samostatným vstupem z domu i ze zahrady, samostatná místnost na uskladnění a chodba.

V přízemí domu se na ploše 150,87 m2 nachází kromě zádveří a vstupní haly prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyní otevřenou do jídelny s kachlovými kamny, prostorná dílna/sklad, spíž, WC, koupelna a velká šatna.

V prvním patře jsou na ploše 120,71 m2 celkem 4 samostatné pokoje, chodba se schodištěm, prostorná koupelna a samostatné WC. Z úrovně chodby je možný vstup na terasu v horní úrovni a do obytného podkroví.

V podkroví se na ploše 52,21 m2 nachází velká obytná místnost se samostatným WC.

Podlahy v obytných místnostech jsou většinou masivní dubové. Na chodbách, koupelnách, WC apod. jsou dlažby.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, el. energie, plyn), vytápění je zajištěno centrálně teplovodním topením s plynovým kondenzačním kotlem. V jednotlivých místnostech je možno využívat i lokálních topidel, tzn. krbů a krbových kamen. Napojení na televizní signál a internet je v celém domě zajištěno

Objekt je vybaven zabezpečovacím systémem se stálým 24 hod. napojením na pult bezpečnostní agentury.

Pronájem domu Troja je zařízený, na přání je možno doplnit ještě dalším stylovým nábytkem, který je k dispozici.

Součástí služeb jsou tyto položky: internet, televizní signál, elektronický zabezpečovací systém domu s napojením na pult bezpečnostní agentury, odvoz komunálního odpadu.

Součástí energií je vytápění plynovým kondenzačním kotlem, vodné, stočné a elektrická energie.

Mapa
Podrobnosti

Cena: PRONAJATO

Podlahová plocha: 365 m²

Parkování: garáž

Adresa: Trojská 36/191, 171 00 Praha-Troja, Česko